Philip en ik

Philip en ik - cover
Voor lezers van Luister en Asymmetrie: biografie en fictie vermengen zich tot een prikkelend verhaal over een Franse au pair in de ban van de grote Amerikaanse schrijver Philip Roth.
Was de haat die Philip Roth koesterde voor de Frans-Amerikaanse journalist Francine du Plessix terecht? Heeft zij hem echt de Nobelprijs gekost? En was zij soms de auteur van de anonieme, beschuldigende brief die uiteindelijk zijn weg vond naar De menselijke smet? Deze vragen houden de Franse journaliste en schrijfster Esther al decennia bezig. Als negentienjarige werkte ze als au pair in Connecticut voor het gezin van Du Plessix. Esthers voelsprieten zijn scherp afgesteld op de gespannen relatie tussen haar werkgeefster en hun buurman, de grote schrijver – aan wiens avances Esther ook ten prooi valt. Nu, dertig jaar later, laaien oude vragen weer op, die snel uitgroeien tot een literaire obsessie met een van de meest ambigue verhoudingen in de Amerikaanse letteren.
Lees meer
24,99

Je bestelt en rekent af bij boekenwereld.com, onze eigen webwinkel.

Bindwijze
Paperback

Bekijk Ebook

24,99
Reserveer nu
Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL

Je bestelt en rekent af bij boekenwereld.com, onze eigen webwinkel.

  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789025479404
  • Pagina's: 352 pagina's
  • Vertaler: Marijke Arijs

Colombe Schneck

Colombe Schneck

Colombe Schneck (Parijs, 1966) is een Franse schrijfster, journaliste en documentairemaakster. In haar veelbekroonde roman 'La Réparation' (2012) reconstrueerde ze de geschiedenis van haar familieleden die zijn omgekomen in Auschwitz. Deze bestseller werd in het Neder lands vertaald als 'Salomé'. De drie novellen in 'De Parijse trilogie' zijn in Frankrijk los verschenen tussen 2014 en 2021.

Meer boeken van deze auteur