Armando luidt poëzieserie van De Nieuwe Liefde in

Armando luidt zondag 22 september de nieuwe poëzieserie van De Nieuwe Liefde in. Tijdens de verschillende afleveringen van de serie De poëzie van staat iedere keer een andere dichter centraal. Het werk van deze dichter zal worden voorgedragen door de dichter zelf of door bekende acteurs. De voordracht wordt gecombineerd met muziek van topmusici.
22 september zijn de schijnwerpers gericht op Armando en zorgt de van oorsprong Oekraïense bayanspeler Oleg Lysenko voor de muzikale omlijsting.
De serie De poëzie van met Armando is onderdeel van een bredere manifestatie over Armando. Een lang weekend staat het bij De Nieuwe Liefde in het teken van Armando. Zo is er onder andere een lezing over het thema ‘schoonheid en kwaad’, een interview met Armando, filmvertoningen en een bijzonder poëzieprogramma. De bijbehorende Armando-expositie is tot 4 november te bezichtigen.
In september verschijnt bij Atlas Contact Armando’s nieuwe dichtbundel Stemmen.
Op de website van De Nieuwe Liefde is meer informatie te vinden over de Armando Manifestatie.