Twitter Literatuur Festival #Woldhorst – programma donderdag 3 juli

Deze zomer organiseert Uitgeverij Atlas Contact het allereerste Nederlandse Twitter Literatuur Festival onder de titel #Woldhorst. Vanuit vele digitale tentjes zullen we vijf dagen lang heel twitterend Nederland vermaken, inspireren, verwarren en in lachen doen uitbarsten.

Volg het festival op Twitter via #Woldhorst en @woldhorst

Optredende auteurs twitternaam donderdag 3 juli
Joubert Pignon @JoubertPignon gehele dag probeert de camping te vinden
Melle Runderkamp @mellerun gehele dag Het toilet
Roos Schlikker @roosschlikker gehele dag de Vieze man in de bosjes
Maartje Luif @Zezunja gehele dag Het gastenboek
TINKEBELL @looovetinkebell gehele dag verhuizen
Henk Rijks @HenkRijks gehele dag Ik kom hier voor mijn rust
Bakker Boudier @bakkerboudier gehele dag bakker boudier
Jessica @JessicaRuthNash gehele dag De bibliothecaresse
Franka Hummels @frankahummels gehele dag Kaj Bus op Woldhorst
Toine Heijmans @toineheijmans gehele dag
Albert Drilling @AlbertDrilling gehele dag
Roelof ten Napel @donkerzwart (Roelof ten Napel) 07:30 Tent op #woldhorst
Gerdien Verschoor @grdnverschoor 08:00 Zeer kort verhaal
Renee van Marissing @reneevmarissing 10:00 Gert en Elly
Bertram @bertrammourits 11:00 gedicht van de dag
Carlijn Vis @carlijnvis 12:00 Anne, het marktplaatsmeisje
Massih Hutak @MassihHutak 13:00 polemiek
Christine Otten @christineotten 14:00 Eigen werk
Martine @martinevanas 16:00 de dagelijkse quiz
Joost van Kleef @belastingparad 17:00 Off-shore cursus
Roelof ten Napel @donkerzwart 18:30 Tent op #woldhorst
Frank Heinen @FHeinen
Arthur van den Boogaard @arthurvandenboogaard
Esma Linneman @esmalinneman 19:30 plaatjes draaien
Yi Yun Li @apple_twig_Li
Cat Marnell @Cat_Marnell
Mark Haddon @mark_haddon 20:00 interview door Toef Jaeger
Adam Foulds @AdamSJFoulds
Lydia Davis @LydiaDavisNL 22:00 verhaaltje voor het slapengaan

Programma dag 1, maandag 30 juni – De opening 

programma dag 2, dinsdag 1 juli

Programma dag 3, woensdag 2 juli

Programma dag 4, donderdag 3 juli

Programma dag 5, vrijdag 4 juli

Meer nieuws

  • Vacature per 1 augustus of 1 september: stagiair (m/v) PR en Publiciteit bij Uitgeverij Atlas Contact

    22 juni 2022

    Wil jij ervaring opdoen bij een literaire uitgeverij en onze boeken en schrijvers als Haruki Murakami, Adriaan van Dis, Niña Weijers, Babs Gons,  Madeleijn van den Nieuwenhuizen,  Marieke Lucas Rij...

    Lees het hele bericht
  • ‘Ontaard land’ van Ineke Noordhoff actueler dan ooit door parlementaire enquête aardgaswinning Groningen

    30 juni 2022

    De parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen is afgelopen maandag 27 juni gestart met de eerste week van de openbare verhoren. Tijdens de eerste week werden gedupeerden, wetenschappers,...

    Lees het hele bericht
  • David Meijer over ‘Zusters van Tarakan’ bij NOS Met het Oog op Morgen

    29 juni 2022

    In 1941 ging er door de politieke spanningen een noodoproep uit naar de ‘noodverpleegsters’: Rode Kruis-helpsters der tweede klasse. Mila Herman, de grootmoeder van David Meijer, was een van deze ...

    Lees het hele bericht

Leestips ontvangen?

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws over boeken, schrijvers en activiteiten? Meld je dan hier aan voor onze maandelijke nieuwsbrief.

Schrijf je in

Agenda