Twitter Literatuur Festival #Woldhorst – programma donderdag 3 juli

Deze zomer organiseert Uitgeverij Atlas Contact het allereerste Nederlandse Twitter Literatuur Festival onder de titel #Woldhorst. Vanuit vele digitale tentjes zullen we vijf dagen lang heel twitterend Nederland vermaken, inspireren, verwarren en in lachen doen uitbarsten.

Volg het festival op Twitter via #Woldhorst en @woldhorst

Optredende auteurs twitternaam donderdag 3 juli
Joubert Pignon @JoubertPignon gehele dag probeert de camping te vinden
Melle Runderkamp @mellerun gehele dag Het toilet
Roos Schlikker @roosschlikker gehele dag de Vieze man in de bosjes
Maartje Luif @Zezunja gehele dag Het gastenboek
TINKEBELL @looovetinkebell gehele dag verhuizen
Henk Rijks @HenkRijks gehele dag Ik kom hier voor mijn rust
Bakker Boudier @bakkerboudier gehele dag bakker boudier
Jessica @JessicaRuthNash gehele dag De bibliothecaresse
Franka Hummels @frankahummels gehele dag Kaj Bus op Woldhorst
Toine Heijmans @toineheijmans gehele dag
Albert Drilling @AlbertDrilling gehele dag
Roelof ten Napel @donkerzwart (Roelof ten Napel) 07:30 Tent op #woldhorst
Gerdien Verschoor @grdnverschoor 08:00 Zeer kort verhaal
Renee van Marissing @reneevmarissing 10:00 Gert en Elly
Bertram @bertrammourits 11:00 gedicht van de dag
Carlijn Vis @carlijnvis 12:00 Anne, het marktplaatsmeisje
Massih Hutak @MassihHutak 13:00 polemiek
Christine Otten @christineotten 14:00 Eigen werk
Martine @martinevanas 16:00 de dagelijkse quiz
Joost van Kleef @belastingparad 17:00 Off-shore cursus
Roelof ten Napel @donkerzwart 18:30 Tent op #woldhorst
Frank Heinen @FHeinen
Arthur van den Boogaard @arthurvandenboogaard
Esma Linneman @esmalinneman 19:30 plaatjes draaien
Yi Yun Li @apple_twig_Li
Cat Marnell @Cat_Marnell
Mark Haddon @mark_haddon 20:00 interview door Toef Jaeger
Adam Foulds @AdamSJFoulds
Lydia Davis @LydiaDavisNL 22:00 verhaaltje voor het slapengaan

Programma dag 1, maandag 30 juni – De opening 

programma dag 2, dinsdag 1 juli

Programma dag 3, woensdag 2 juli

Programma dag 4, donderdag 3 juli

Programma dag 5, vrijdag 4 juli

Meer nieuws

  • Arabische vertaling van ‘De kleine De Beauvoir’ van Marja Vuijsje

    18 mei 2022

    Op maandag 16 mei 2022 is in Caïro de Arabische vertaling van De kleine De Beauvoir van Marja Vuijsje verschenen. Haar boek is vertaald door Rehab Chaker (Arabiste, tolk - vertaler, adviseur). Eerde...

    Lees het hele bericht
  • Haro Kraak in ‘Brommer op zee’

    13 mei 2022

    Zondag 15 mei is Haro Kraak te zien in 'Brommer op zee'. Hij is te gast naar aanleiding van het verschijnen van zijn tweede roman Het water bewaart ons. In Het water bewaart ons heeft het wantrouwe...

    Lees het hele bericht

Leestips ontvangen?

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws over boeken, schrijvers en activiteiten? Meld je dan hier aan voor onze maandelijke nieuwsbrief.

Schrijf je in

Agenda