‘Ode aan de verliezer’ van Alain Verheij op de shortlist voor De Prijs Spirituele en Christelijke boek 2021

Ode aan de verliezer van Alain Verheij staat op de shortlist voor De Prijs Spirituele en Christelijke boek 2021 in de categorie Spiritueel boek.
In Ode aan de verliezer kijkt Verheij met een frisse blik naar de Bijbel. Hoe moet ik leven? Hoe houd ik hoop? Waar vind ik vrijheid? Het zijn vragen van nu, maar ze zijn niet nieuw. De Bijbel staat al vol verhalen waarin zulke levensvragen onderzocht worden, betoogt Verheij. Zijn hervertelling – vol vaart, met humor, empathie en bravoure – laat zien dat Bijbelverhalen ons aansporen om oog te hebben voor het kwetsbare: in de wereld, in anderen en in jezelf.
De Prijs is een ondersteuning voor auteurs en uitgevers van boeken over zingeving. De auteurs ontvangen een beeldend werk van een Vlaamse kunstenaar.
De Uitreiking zal op 13 december 2021 plaatsvinden in Gent. Voor meer informatie, klik hier.