Jackie Polzin woont in St. Paul, Minnesota (VS) met haar man en kinderen. 'Broed' is haar romandebuut. (Foto: Travis Olson)

Deel dit met anderen


Boeken van Jackie Polzin

  • ISBN 9789025470166
    Amerikaans debuut, voor lezers van Sigrid Nunez en Lydia Davis, over een vrouw die een groot verlies te boven probeert te komen door te zorgen voor vier kippen in haar voorstedelijke achtertuin
Voornaam
Jackie
Achternaam
Polzin


Leestips ontvangen?

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws over boeken, schrijvers en activiteiten? Meld je dan hier aan voor onze maandelijke nieuwsbrief.

Schrijf je in

Agenda