Elisabeth Lockhorn te gast bij literaire talkshow in Groninger Forum Bibliotheek

Hij kent z’n klassiekers, maar ontdekt de nieuwste schrijvers voordat ze aan tafel schuiven bij De Wereld Draait Door. Gastheer Coen Peppelenbos presenteert maandelijks de literaire talkshow Zondagschrijvers. Hij ontvangt deze maand Arjen Fortuin en Elisabeth Lockhorn.
Elisabeth Lockhorn publiceerde onder meer de literaire interviewbundels Geletterde mannen en Geletterde vrouwen, interviews die eerder verschenen in Vrij Nederland en Opzij. Naar aanleiding van het eerste Grote Interviewgala werd zij in de Volkskrant door Frénk van der Linden ‘de beste schrijvende interviewer’ genoemd. Lockhorn schreef met Metselaar van de wereld een meesterlijke biografie van Andreas Burnier. Schrijver en criminoloog Andreas Burnier / Ronnie Dessaur (1931-2002) was een leven lang ontheemd, hetgeen zijn weerslag vond in indringende romans als Een tevreden lach, De litteraire salon, Het jongensuur en in talrijke essays en lezingen.
Het kan dus met recht een biografenmiddag worden genoemd!
Tussendoor is De literaire wandeling te zien: een korte film over de rijke literaire geschiedenis van Groningen. De middag eindigt met De literaire quiz waarbij u een gesigneerd boek van beide gasten kunt winnen. Afsluitend kunt u onder het genot van een hapje en een drankje napraten met elkaar.
Kaartverkoop: kaarten kosten 6,- euro en 5,- euro op vertoon van je Bibliotheekpas. Kaarten zijn online en aan de kassa van de Oude Boteringestraat 18 te koop.
Inclusief: koffie in de pauze en na afloop een drankje.