Femme van den Berg op het podium tijdens de 35e editie van PechaKucha Night Tilburg

Op dinsdag 22 september zal Femme van den Berg deelnemen aan de PechaKucha Night in Tilburg. Ze zal tijdens dit evenement, in 20×20 seconden, vertellen over dag voor dag voor dag, dat binnenkort verschijnt bij Atlas Contact.
Hoewel het thema van het boek erg beladen is, weet Femme op een openhartige wijze te beschrijven hoe het overlijden van haar vriend haar leert haar dagen opnieuw te dragen. dag voor dag voor dag is een eerlijk en verrassend levendig boek over verder leven na een ingrijpend verlies waarvoor geen afscheid mogelijk was
Samen met negen andere sprekers, zal deze avond in de Tilburgse Schouwburg gevuld worden met sterke verhalen en inspirerende inzichten. Het hele avondprogramma zal binnenkort online te vinden zijn op hun website.
Het evenement start om 20.20 en zal worden afgesloten met een gezellige Tilburgse afdronk. Tickets zijn hier verkrijgbaar.


