Lucas Rijneveld te gast op de Nacht van de Poëzie
Op zaterdag 3 oktober is Lucas Rijneveld te gast op de Nacht van de Poëzie. Hij zal daar voordragen uit zijn nieuwe bundel Als zee uit hond die op 30 september verschijnt.
De Nacht van de Poëzie is hét poëziefeest van het jaar sinds 1980. Krijg tot diep in de nacht een poëtische marathon voorgeschoteld, waarbij aanstormend talent en grote namen uit de Nederlandstalige dichtkunst worden afgewisseld door muzikale en theatrale entr’actes.
Onder leiding van Piet Piryns & Ester Naomi Perquin komen we de nacht door, en luisteren we onder meer naar Antjie Krog, Lin An Phoa, Maarten van der Graaff, Lotte Dodion, Dean Bowen, Rodante van der Waal, Ingmar Heytze, Anne Vegter, Obe Alkema, Merlijn Huntjes, Sarah de Koning, Jurrian van Dongen, Anton Korteweg, Charles Ducal, Francesca Birlogeanu, Els Moors, Ivar van der Walle, Lucas Rijneveld en David van Reybrouck.
Dit is een programma van ILFU in samenwerking met TivoliVredenburg. De Nacht begint om 20.00 en duurt tot ongeveer 03.00. Kijk voor meer informatie en kaartjes op hun website.



