Nelleke Noordvliet over ‘Het bewind van de gelukkigen’ bij Donner in Rotterdam

Op zaterdag 30 augustus presenteert Nelleke Noordervliet haar nieuwe roman Het bewind van de gelukkigen bij boekhandel Donner. Maria Heiden gaat met haar hierover in gesprek en aansluitend is er een signeersessie.
Over Het bewind van de gelukkigen: In een samenleving waar al tien jaar geen vrije pers meer bestaat volgen we Sophie Roth, voormalig journalist, die de hoofdstad heeft verruild voor een huisje op het platteland, ver weg van het valse geluk dat het nieuwe bewind onder dwang heeft verspreid. Ze wil opnieuw beginnen in de kleine gemeenschap, maar stuit op achterdocht en terughoudendheid. Als ze in aanraking komt met het verzet wordt ze voor een moeilijke keuze gesteld: die tussen gewelddadige actie en verdachte afzijdigheid. De roman Het bewind van de gelukkigen houdt ons pijnlijk geloofwaardig voor wat er zou kunnen gebeuren als een democratisch gekozen partij de absolute macht in Europa naar zich toetrekt en de oppositie op allerlei manieren uitschakelt.
Aanvang is 15.00. De middag is gratis te bezoeken, wel graag vooraf hier een ticket reserveren. Voor meer informatie zie de website van Donner.