Auteurs van Atlas Contact op het podium tijdens ILFU 2025

Het International Literature Festival Utrecht (ILFU) 2025 belooft opnieuw een literaire viering van formaat te worden. Ook dit jaar zijn auteurs van Atlas Contact op het festival vertegenwoordigd.
Tijdens Boekfest op zondag 21 september gaat schrijver en bioloog Mariken Heitman in gesprek met illustratrice-schrijver Annet Schaap naar aanleiding van haar bespreking van Krekel in de Groene Amsterdammer.
Verder vindt er een live opname plaats van de populaire podcast Van Dis Ongefilterd, waarbij Adriaan van Dis in gesprek gaat met co-host en redacteur van Atlas Contact Simon Dikker Hupkes.
Joke de Wolf treedt op in een programmaonderdeel georganiseerd door Trouw.
Op 24 september verzorgt de Amerikaanse bestsellerauteur Elizabeth Strout een Book Talk waar zij in gesprek gaat over haar nieuwe én vroegere werk, over de personages die haar literaire universum bevolken en over haar schrijverschap in het algemeen. Zie dit eerdere nieuwsbericht voor meer informatie.
Tijdens ILFU’s grootste festivaldag Exploring Stories op 27 september gaat ontdekkingsreiziger en schrijfster Arita Baaijens in gesprek over het thema Nature’s Narrative, waarbinnen de stem, de rechten en de positie van de natuur – zowel in de literatuur als daarbuiten – centraal staan.
Het festival sluit op traditionele wijze af met de 42ste Nacht van de Poëzie op 4 oktober, waar Sytse Jansma één van de optredende dichters is.
Voor alle losse programma’s kunnen tickets gereserveerd worden via de website van ILFU.